Strefa logowania

Home


Z nami opanujesz język obcy do perfekcji!

 

Witamy na stronie szkoły języków obcych Question w Namysłowie. Stworzyliśmy bogatą ofertę  kursów językowych dzięki czemu na nasze zajęcia zapraszamy zarówno osoby, które już znają dany język, jak i te początkujące. Dopasujemy odpowiedni poziom zaawansowania do każdego kursanta i dobierzemy najefektywniejsze metody nauki. Zapraszamy zainteresowanych w każdym wieku. Prowadzimy angielski dla dzieci, na którym zapewnimy solidne podstawy, oferujemy maturalne kursy języka angielskiego dla młodzieży, a także uzupełnimy wszelkie braki i zaległości u dorosłych, tak by mogli swobodnie komunikować się z obcokrajowcami oraz wykorzystywać język podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

 

Wypróbuj nowoczesne metody nauczania języków obcych

 

W naszej szkole językowej w Namysłowie perfekcyjnie opanujecie angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i hiszpański. Kursy standardowe organizujemy tak, byście mogli skupić się na kompleksowej nauce języka. Oferujemy zajęcia w małych grupach, kładąc nacisk na aktywność uczestników oraz ćwiczenia mówione wypracowujące wysoką komunikatywność w danym języku. Stale wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych studentów, dlatego uruchamiamy kursy o konkretnych profilach kursy gramatyczne lub konwersacyjne z native speakerami, zajęcia skierowane do młodzieży, a także intensywne kursy języków obcych dla dorosłych (m.in. wakacyjne). Przez lata wypracowaliśmy własne, nowoczesne metody nauczania języków obcych, które wykraczają poza sztywne ramy programów podręcznikowych i pozwalają na indywidualny rozwój każdego uczestnika oraz skuteczną naukę w miłej i bezstresowej atmosferze. Ponadto dbamy o najwyższą jakość edukacji najmłodszych podczas kursów angielskiego dla dzieci  wykorzystujemy innowacyjną metodę Helen Doron, która efektywnie kształtuje rozwój językowy już od pierwszych miesięcy życia. Jesteśmy partnerem organizacji testującej ETS. U nas macie Państwo możliwość przygotowania się i podejścia do państwowych egzaminów z angielskiego TOEIC. 

GET INSPIRED...

"Before you act, listen. Before you react, think. Before you spend, earn. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try."

Ernest Hemingway

Szkoła pod patronatem wydawnictwa Pearson:

Wydawnictwo Pearson
classroom

Question Classroom

Proszę wpisać poniżej swój adres mailowy, aby otrzymywać darmowe lekcje języka angielskiego.

Zapisz Wypisz


Producer - strony www, cms, hosting