Strefa logowania

Kursy językowe » Egzaminy ETS

Question Classroom

Proszę wpisać poniżej swój adres mailowy, aby otrzymywać darmowe lekcje języka angielskiego.

Zapisz Wypisz


Ośrodek egzaminacyjny ETS - egzaminy TOEIC

Z przyjemnością informujemy, że od 01.07.2016, QUESTION Szkoła Języków Obcych jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów z języka angielskiego i niemieckiego oraz narzędzi wspomagających naukę języków obcych O ETS (Educational Testing Service). Tym samym w szkole QUESTION macie Państwo możliwość zdać egzaminy państwowe z języka angielskiego i niemieckiego.

ETS? Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:
-zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TFI, TOEIC® Bridge, TOEFL JUNIOR, WiDaF lub WiDaF BASIC
-przygotować się do egzaminów ETS zarówno do TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL jak i egzaminów z języka francuskiego( TFI) oraz niemieckiego (WiDaF)
-zarejestrować się na egzamin TOEFL
-zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
-zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®
- przegotować się do egzaminu TOEFL,wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO- pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu
Chcesz uzyskać ceniony certyfikat z języka angielskiego? nie zwlekaj i zapisz się na kurs językowy do szkoły QUESTION w Namysłowie!


Koordynator ośrodka egzaminacyjnego ETS w Namysłowie: Wioletta Jeziorska-Borczyk

 

Producer - strony www, cms, hosting