Strefa logowania

Kursy językowe » Kursy Standardowe

Question Classroom

Proszę wpisać poniżej swój adres mailowy, aby otrzymywać darmowe lekcje języka angielskiego.

Zapisz Wypisz


Standardowe kursy języków obcych dla dorosłych

Najczęściej wybieraną formą nauki języka angielskiego przez dorosłych to kursy General English. Odbywają się one na  dziewięciu poziomach zaawansowania: od A1 do C2 w skali CEFR. Zajęcia kompleksowo rozwijają wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie -  z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym. Do naszej szkoły językowej w Namysłowie zapraszamy wszystkich, którzy chcą, najprościej mówiąc, nauczyć się języka obcego. Każdy znajdzie tutaj swoje miejsce odpowiadające posiadanym umiejętnościom językowym.

Proponujemy dwa warianty kursu: standard - czyli 90 minut raz w tygodniu oraz bardziej intensywny kurs języka, czyli 90 minut dwa razy w tygodniu. Niewątpliwie zalecaną opcją są spotkania dwa razy w tygodniu, co pozwala na częsty kontakt z językiem i efektywną naukę. Idealnym połączeniem jest kurs standard + językowy kurs konwersacyjny z native speakerem.

Precyzyjnie określone moduły pozwalają zarówno lektorom jak i kursantom dokładnie zaplanować rok nauki i w łatwy sposób ocenić swoje postępy. Nie zwlekaj więc i rozwiąż test, który pozwoli nam dopasować odpowiednią dla Ciebie grupę.

Ilość godzin: 35 (1 x 90 min/tydzień) lub 70 (2 x 90 min/ tydzień) rocznie;

Ilość osób w grupie: 4 - 8;

Egzamin końcowy: w postaci wewnętrznego testu opracowanego przez lektorów i metodyków QUESTION lub odpłatny międzynarodowy egzamin TOEIC - najczęściej zdawany egzamin z j. angielskiego w środowisku pracy.


Opłata za Kurs Obejmuje

  • wstępną ocenę poziomu zaawansowania w oparciu o test kwalifikacyjny;
  • zajęcia z profesjonalną kadrą lektorów oraz native speakers;
  • zajęcia w małych grupach: 4 - 8 osobowe;
  • podręcznik i pozostałe materiały dydaktyczne;
  • bezpłatne konsultacje oraz nadrabianie zaległości i nieobecności w wymiarze niezbędnym do opanowania danego materiału;
  • możliwość korzystania z biblioteki językowej i stanowiska internetowego;
  • dostęp do profesjonalnej strony internetowej szkoły;
  • uczestnictwo w dodatkowych imprezach i konkursach szkolnych;
  • korzystanie z promocji współpracujących z nami wydawnictw;
  • międzynarodowy certyfikat ELCL QA z określeniem poziomu zaawansowania od A1 do C2, zgodny z oznaczeniami Europejskiego Systemu Oceny Kształcenia Językowego i zaleceniami Rady Europy. Certyfikat ELCL QA uznawany jest we wszystkich krajach Europy. Warunkiem otrzymania ceryfikatu jest pozytywne zaliczenie rocznego kursu w QUEST oraz co najmniej 70% frekwencja;

 


Wpłat można dokonywać w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio na konto bankowe:

ING Bank śląski 71 1050 1881 1000 0091 4871 7243

Producer - strony www, cms, hosting