Odrobina Historii

Z dumą mówimy o sobie wielka szkoła w małym mieście. Od początku istnienia szkoły języków obcych Question jej założyciel, radca prawny Bartosz Waszczuk, spoglądał dalej niż inni. Prowincjonalne ograniczenia i schematy nie stanowiły żadnych barier. Nikogo dzisiaj nie dziwi w klasie biała tablica, jednak na początku lat 90-tych nasi kursanci otwierali oczy ze zdumienia. Przykład może i błahy, ale pokazuje kierunek działań szkoły językowej. Horyzont to za mało; my patrzymy dalej. Liczy się dla nas tylko najwyższa jakość kursów językowych i miarodajne wyniki w postaci zadowolenia naszych klientów. Obecnie właścicielem szkoły jest Wioletta Jeziorska-Borczyk.

Nazwa

Od września 2015 nasza szkoła języków obcych w Namysłowie przyjęła nazwę QUESTION. Dlaczego QUESTION? To już wyzwanie dla zaintrygowanych, aby wydobyć z tego słowa takie znaczenie, które odnosi się do nauki języka. To coś zagadkowego, coś wartego udzielenia odpowiedzi, właśnie dlatego nazywamy się QUESTION - you ask, we answer. Od kuchni możemy powiedzieć, że pomysł pochodzi od jednego z naszych lektorów i został jednogłośnie zaakceptowany przez "ciało decydujące".

Lokalizacja

Wybieracie się na kurs języka francuskiego i nie wiecie jak do nas trafić? Nic prostszego! Od czerwca 2018 naszą nowa siedziba znajduje się na ulicy Wały Jana III tuż nad bankiem PKO (dawna siedziba Active Sport) . Staramy  się, aby to miejsce spełniało rosnące oczekiwania naszych kursantów.  Sale przeznaczone do pracy zarówno w małych jak i większych grupach wyposażyliśmy w to, co niezbędne podczas nowoczesnych metod nauki języków obcych . Wszelkie informacje uzyskacie Państwo w sekretariacie szkoły.