O Nas » Kadra i pracownicy

Nasi lektorzy to ludzie, którzy pochodzą z różnych stron Polski i świata – z Namysłowa, Wrocławia, Dzierżoniowa, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii; z różnych uczelni – Uniwersytet Wrocławski, Opolski; o różnych zainteresowaniach i metodycznych preferencjach. Różne osobowości, różne metody nauczania, ale jedno ich łączy: w ich pracy można odnaleźć profesjonalizm, zaangażowanie i pasję.

WIOLETTA JEZIORSKA BORCZYK

Dyrektor Szkoły.

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Opolskim. Związana z nauczaniem języka angielskiego od 16 lat zarówno w szkołach państwowych (od szkoły podstawowej do szkoły średniej), szkole prywatnej, jak i w wielu firmach. Właściciel Szkoły Języków Obcych QUESTION od dnia 1 VII 2014.

Jestem nauczycielem przywiązanym do swojej pracy. Bardzo lubię uczyć, a w szczególności "prawie dorosłą młodzież", jak również dorosłych. W swojej pracy staram się organizować zajęcia tak, aby uczniowie mieli szansę doskonalić wszystkie 4 umiejętności: czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie. Jestem osobą komunikatywną i ważne jest dla mnie, aby zawsze mnie dobrze rozumiano.

My motto for all students is: "You can do it, if You want it"

MATEUSZ MORMUL

Ukończyłem Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Opolu, a po uzyskaniu tytułu licencjata na Uniwersytecie Opolskim, kontynuowałem naukę na uzupełniających studiach magisterskich

na Uniwersytecie Wrocławskim.

Lubię to, co robię, gdyż lubię pracę z ludźmi oraz świadomość, że dzięki temu, co wspólnie osiągamy stają się bardziej otwarci na świat, mogą wiele zrozumieć i pokonać wiele barier stojących na drodze ku lepszej pracy, podróżowaniu czy komunikacji z innymi ludźmi.

BILL ABRAMS

Bill Abrams jest naszym przyjacielem z Nowej Zelandii. Amerykanin z pochodzenia, większość czasu spędził pomagając innym w nauce języka angielskiego. Bill odwiedza nas raz lub dwa razy w roku i w tym czasie prowadzi zajęcia w Question.

Nikt nie pozostaje obojętny po spotkaniu z Billem, który wierzy, że może zmienić świat na lepsze. Niewiele znamy osób, które jak on potrafią chodzić po rynku we Wrocławiu z tabliczką na szyi z napisem: "Wanna Talk?". Warto zapytać kiedy znowu nas odwiedzi:-)

KEITH WILLIAMS
My name is, Keith Williams and I'm a native speaker from London. I've been working and teaching in Poland for five years now and loved every minute of it.
A little bit about me? Well, I'm a keen cyclist both road and off road and a kite-surfer. When I'm not outside I enjoy a little baking every now and then because I have what you might call a sweet tooth. I'm also a bit of a film buff - mostly European and Asian cinema but I will indulge in a trashy blockbuster occasionally. Cake, tea and a good film after a hard ride make me a very happy man!

ANETA GOSŁAWSKA

"Salut! :-) Jestem absolwentką Sorbony w Paryżu,spędziłam tam 9 lat. Francja i język francuski to moja pasja, a Paryż to mój drugi dom, do którego wracam od czasu do czasu. Od kilku lat pracuję również w moim rodzimym LO w Namysłowie, gdzie próbuję zarazić uczniów moją pasją. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca, nowych ludzi,ich język, kulturę i obyczaje. ? bientôt, j'esp?re :-) "

PATRYCJA SUCHORSKA

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim oraz nauczycielem Helen Doron.  Uczę języka angielskiego od 6 lat. Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Moje pasje są ściśle związane z moją pracą, a dotyczą metod szybkiego i efektywnego zapamiętywania informacji oraz rozwijania wyobraźni. Najprzyjemniejszą rzeczą w mojej pracy jest patrzeć jak moi uczniowie sami dostrzegają efekty swojej pracy i pokonują kolejne bariery w komunikacji.

My motto is: If you love doing something, you can never be bad at it

ANNA TOCH-PASIAR

Jestem absolwentką Filologii Germańskiej we Wrocławiu. Od wielu lat uczę zarówno młodzież jak i dorosłych j. niemieckiego. Nauczanie i kontakt z ludźmi to coś co sprawia mi niezwykłą przyjemność.